Kancelaria Prawna GROMASZEK Kancelaria Prawna - Koszalin
Strona główna       Zespół       Specjalizacje       Zasady współpracy       Dla Przedsiębiorców       Publikacje       Kontakt
Prawnik Koszalin
23-04-2012
Porady prawne dla koszalińskich przedsiębiorców

Wychodząc naprzeciw potrzebom lokalnego rynku pragniemy poinformować Państwa, że w porozumieniu z Północną Izbą Gospodarczą, której kancelaria jest członkiem, w każdą środę w godzinach 15-17 w naszej siedzibie mieszczącej się w Koszalinie przy ul. Zwycięstwa 148 pok. 409 odbywać się będą dyżury prawne. Istnieje również możliwość kierowania zapytań drogą telefoniczną pod numer 502 373 356, lub drogą mailową na adres konsultacje.izba@gromaszek.pl.

Zespół kancelarii będzie służył pomocą z zakresu prawa cywilnego, handlowego, gospodarczego. Wierzymy, że wsparcie udzielone przez kancelarię będzie istotnym elementem w rozwoju koszalińskiej przedsiębiorczości.

Zachęcamy również Państwa do zapoznania się z zakładką "Dla przedsiębiorców", w której to są cyklicznie zamieszczane artykuły stanowiące przedmiot Państwa zainteresowań związanych z prowadzoną działalnością gospodarczą.
Wszystkie prawa zastrzeżone © Kancelaria Prawna GROMASZEK    |    tworzenie stron www: StudioVISION    |    odwiedzin: 4181