Kancelaria Prawna GROMASZEK Kancelaria Prawna - Koszalin
Strona główna       Zespół       Specjalizacje       Zasady współpracy       Dla Przedsiębiorców       Publikacje       Kontakt
Prawnik Koszalin
02-12-2010
Śniadanie Biznesowe: "Zmiany w prawie pracy i prawie podatkowym projektowane i uchwalone na rok 2011 oraz możliwości transferu wiedzy w regionie".

Dnia 24 listopada 2010 r. w Koszalinie odbyło się szkolenie dotyczące planowanych zmian w prawie pracy i prawie podatkowym, które zostało zorganizowane przez Centrum Biznesu Fundacji Centrum Innowacji i Przedsiębiorczości w ramach cyklu Śniadań Biznesowych.

Do udziału w szkoleniu w charakterze eksperta z dziedziny prawa pracy została zaproszona Magdalena Gromaszek. W trakcie wykładu wyjaśniła problemy z obliczaniem wymiaru czasu pracy wynikające ze zmiany przepisów dotyczących dni wolnych od pracy. Omówiła także konsekwencje podwyższenia minimalnego wynagrodzenia za pracę oraz nowelizacji przepisów dotyczących urlopów ojcowskich oraz równego traktowania w zatrudnieniu.

Na spotkaniu przedstawione zostały także zmiany w podatku VAT i podatku dochodowym. Poruszono problematykę transferu wiedzy w regionie i przybliżono korzyści wynikające z wykorzystania sieci Enterprise Europe Network przy nawiązywaniu kontaktów z zagranicznymi kontrahentami.

Szkolenie cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem, o czym świadczy chociażby liczba uczestników - ponad 50 przedsiębiorców z Koszalina i okolic.

Więcej informacji na stronie:
http://biznes.koszalin.pl/index.php/pl/news/27297
Wszystkie prawa zastrzeżone © Kancelaria Prawna GROMASZEK    |    tworzenie stron www: StudioVISION    |    odwiedzin: 4178