Kancelaria Prawna GROMASZEK Kancelaria Prawna GROMASZEK
Strona główna       Zespół       Specjalizacje       Zasady współpracy       Dla Przedsiębiorców       Publikacje       Kontakt
Prawnik Koszalin
Kancelaria Prawna GROMASZEK - Prawnicy
Magdalena Gromaszek
Magdalena Gromaszek - prawnik Koszalin
Radca prawny, doktorant w Katedrze Prawa Pracy i Prawa Socjalnego Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu. Współpracuje z GWSHM Milenium, w której prowadzi wykłady i ćwiczenia z zakresu prawa cywilnego, prawa pracy i prawa handlowego. Autorka licznych publikacji z zakresu prawa pracy oraz prawa cywilnego.

Doświadczenie zawodowe zdobywała, świadcząc usługi na rzecz jednej z największych kancelarii wielkopolskich. Doradzała klientom polskim i zagranicznym w transakcjach typu M & A oraz przy nabywaniu nieruchomości, w tym sporządzając audyty prawne. Wielokrotnie uczestniczyła w negocjacjach międzynarodowych, w tym dotyczących sieci doskonałości (Network of Excellence). Specjalizuje się w prawie pracy, gospodarczym oraz prawie europejskim.


Zbigniew KOSS
Radca prawny, doradca podatkowy oraz ekonomista, absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Bogate doświadczenie zawodowe, zdobywane podczas wieloletniej pracy w spółkach prawa handlowego i w spółdzielniach, jest wykorzystywane przy konstruowaniu modeli optymalizacji podatkowych. Jego zainteresowanie prawne koncentrują się przede wszystkim na prawie podatkowym oraz prawie handlowym i cywilnym.


Agnieszka ZADORA-TYBUSZEWSKA
Asystent radcy prawnego, absolwentka europeistyki w Instytucie Polityki Społecznej i Stosunków Międzynarodowych Politechniki Koszalińskiej. Pracę w Kancelarii łączy ze studiami prawniczymi na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego. Biegle posługuje się językiem angielskim.

Wszystkie prawa zastrzeżone © Kancelaria Prawna GROMASZEK    |    tworzenie stron www: StudioVISION    |    odwiedzin: 4179